Registreerimine

Kõik, kes soovivad Erasmus+ programmis osaleda, peavad esmalt oma organisatsiooni/noortegrupi registreerima ja saama endale PIC-koodi. Organisatsiooni peab registreerima kogu programmiperioodi jooksul ainult ühe korra. Selleks:

  • Loo kasutaja Euroopa Komisjoni veebirakenduste kasutajate autentimisteenuse „EU Login“ lehel
  • Logi loodud kasutajaga sisse osalejate portaali (Participant Portal).
  • Registreeri oma organisatsioon/noortegrupp täites ära kõik portaalis ette nähtud väljad. Kui tahad registreerimist osadena teostada, on võimalik salvestada mustand ja vormi täitmist hiljem jätkata. 
  • Kui hätta jääd, saad tuge portaali ingliskeelsest abimaterjalist.
  • Pärast vormi esitamist (submit), tekib 9-kohaline osalejanumber (PIC: Participant Identification Code), mis on nüüd ja edaspidi seotud konkreetse organisatsiooni/noortegrupiga. Numbri olemasolu on taotlemise eelduseks. Suhtluses (päringud, aruandlus) Euroopa Komisjoni ja/või Erasmus+ riikliku agentuuriga saate edaspidi viidata vastavale osalejanumbrile.
  • Täida ära ja laadi portaali (organisatsiooni/noortegrupi juurde) üles: a) Juriidilise isiku vorm (eesti või inglise keeles) b) Finantsteabe vorm pangakonto andmetega (eesti või inglise keeles) – kohustuslik vaid taotlevale organisatsioonile, mitte partneritele

NB! Juhul, kui pärast registreerimist muutub teie organisatsiooni nimi ja registrikood, tuleb teha ka uus PIC kood. Kui nime muutusega organisatsiooni registrikood ei muutunud, saate vastavad andmed ise osaleja portaalis ära muuta.

Põhjalikuma teabe portaali kasutamise kohta leiate portaali korduvatest küsimustest ja kasutusjuhendist.