Rahvusvaheline noortealgatus

Rahvusvaheline noortealgatus on projekt, mille algatavad, töötavad välja ja viivad ellu noored ise ning mis aitab killukese võrra maailma veel paremaks ja ilusamaks muuta.

See on sinu võimalus koos sõpradega mõnest välisriigist oluline teema päevakorda võtta ja oma koduküla, -valla, -linna, -maakonna või laiemalt Eesti ja Euroopa elu mõjutada ja uuendada. Valige teema, mis huvitab kõiki projektis osalejaid ja mis vajab teadvustamist nii kohapeal kui ka partnerriigis.

Erasmus+: Euroopa Noored programmi raames on võimalik teha rahvusvahelisi noortealgatusi, mis on Eesti ja välisriigi noorte koostööprojekt. Rahvusvahelises noortealgatuses leiavad tegevused paralleelselt aset Eestis ja partnergrupi koduriigis: tegevused võivad olla erinevad, aga eesmärk peab olema ühine. Projekti raames on võimalik gruppide esindajatel ka kohtuda ja kogemusi vahetada.

Pildil on Ida-Harju noored, kes tegid noortealgatust “Aktiivsed noored – Ida-Harju tulevik”

Kui sul on ideid ja mõtteid, mis võiksid sobida noortealgatuseks, aga sa pole selles veel päris kindel, siis kirjuta meile ja küsi nõu. Teid aitab noorteprojektide koordinaator.