Europeers

EuroPeers on nende noorte rahvusvaheline võrgustik, kes on osa võtnud Euroopa Noored ja/või Erasmus+ rahvusvahelistest projektidest ning kes soovivad jagada oma kogemusi ning tutvustada rahvusvaheliste võimaluste maailma ka teistele.

Võrgustik sai alguse Saksamaalt 2005. aastal ning kasvas rahvusvaheliseks koostööprojektiks 2014. aastal. Tänaseks kuulub Europeerside sekka juba mitusada noort kümnest eri riigist: Eesti, Saksamaa, Poola, Belgia (Flanders), Norra, Austria, Soome, Bulgaaria, Suurbritannia ja Serbia. Jälgi Europeers võrgustiku tegemisi siit

Europeerid informeerivad ja julgustavad noori Euroopa võimalustest osa saama korraldades selleks infoüritusi, töötubasid, aktsioone, rahvusvahelisi projekte jms.

Võrgustikuga liitumine toimub rahvusvaheliste Europeers koolituste kaudu, kus õpitakse põhjalikumalt tundma erinevaid rahvusvahelisi võimalusi ning erinevaid viise ja meetodeid nende tutvustamiseks teistele.

Kui sul on huvi Europeers võrgustikuga liituda või tahaksid selle kohta rohkem teada saada, kirjutada regina.rahn@archimedes.ee.