Koolitustest

Noorteagentuur pakub erinevaid koolitusvõimalusi noortele, noorsootöötajatele, noorteliidritele ja -organisatsioonidele.

Koolitustegevustega toetame Euroopa Noored: Erasmus+ projektide kirjutamist, elluviimist ja kvaliteeti ning noorsootöö kvaliteeti laiemalt. Koolitused toimuvad nii Eestis kui välismaal kohalike ja rahvusvaheliste tegevustena.

Välisriikides toimuvate koolituste puhul katame osaleja rahvusvahelised reisikulud ning majutuse ja toitlustuse. Kõik koolitustegevused, milles osalemist Noorteagentuur toetab, leiate meie kodulehelt. Info konkreetse koolituspakkumise kohta ilmub meie kodulehel ca 3-4 nädalat enne kandideerimise tähtaega.

Hetkel aktiivsete koolituspakkumistega saad tutvuda kohalike või rahvusvaheliste koolituspakkumiste  juurest.

Suur osa Noorteagentuuri koolitustegevustest, sh rahvusvahelised koolitustegevused, leiab aset Erasmus+ Euroopa Noored Koolitus- ja Koostöökava raames. Koolitustegevuste elluviimisel teeme koostööd erinevate riiklike Erasmus+: Euroopa Noored büroode ja/või SALTOdega. Lisaks vastutab Noorteagentuur ka Euroopa Liidu tõukefondide vahenditest toimuva noorsootöötajate koolitamise eest.